nsk NU19/670M1 Bearing
FAG NU19/670M1 Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU19/670M1 (670 x 900 x 103) Cylindrical Roller Bearings
NU19/670M1 FAG Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU19/670M1 FAG Inquirysales@vvbearing.com
NU19/670M1 FAG New codeNU19/670M1
NU19/670M1 FAG Old codeFAG bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 670 mm( ID d )
Outside diameter 900 mm( OD D )
Thickness 103 mm( T/B )