nsk NU19/600M1 Bearing
FAG NU19/600M1 Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU19/600M1 (600 x 800 x 90) Cylindrical Roller Bearings
NU19/600M1 FAG Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU19/600M1 FAG Inquirysales@vvbearing.com
NU19/600M1 FAG New codeNU19/600M1
NU19/600M1 FAG Old codeFAG bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 600 mm( ID d )
Outside diameter 800 mm( OD D )
Thickness 90 mm( T/B )