nsk NU19/710M1 Bearing
FAG NU19/710M1 Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU19/710M1 (710 x 950 x 106) Cylindrical Roller Bearings
NU19/710M1 FAG Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU19/710M1 FAG Inquirysales@vvbearing.com
NU19/710M1 FAG New codeNU19/710M1
NU19/710M1 FAG Old codeFAG bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 710 mm( ID d )
Outside diameter 950 mm( OD D )
Thickness 106 mm( T/B )