fag NU20/630ECMA Bearing
ZWZ NU20/630ECMA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU20/630ECMA (630 x 920 x 170) Cylindrical Roller Bearings
NU20/630ECMA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU20/630ECMA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU20/630ECMA ZWZ New codeNU20/630ECMA
NU20/630ECMA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 630 mm( ID d )
Outside diameter 920 mm( OD D )
Thickness 170 mm( T/B )
NU20/630ECMA ZWZ Size (mm)630 Inside diameter x 920 Outside diameter x 170 Thickness (ID x OD x B)
NU20/630ECMA ZWZ Categories and SeriesZWZ Cylindrical Roller Bearings
NU20/630ECMA ZWZ BrandsZWZ NU20/630ECMA bearing or other brands
NU20/630ECMA ZWZ AvailabilityStock Available
NU20/630ECMA ZWZ Price Please send inquiry to know NU20/630ECMA ZWZ price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
ZWZ NU20/630ECMA Bearing Drawing:
NU20/630ECMA
last passage:NU10/630ECN2MA Bearing
next passage:NU12/630ECMA Bearing
ZWZ NU20/630ECMA Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing NU20/630ECMA Cylindrical Roller Bearings for many years, NU20/630ECMA old code: bearing, size:(630 mm x 920 mm x 170 mm), has a large number of stock, a number of NU20/630ECMA Cylindrical Roller Bearings ZWZ suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different NU20/630ECMA quality and different brand needs , Also let a lot of NU20/630ECMA Cylindrical Roller Bearings suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a NU20/630ECMA bearing supplier that is more suitable for you, more NU20/630ECMA ZWZ specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com