fag NU10/630ECN2MA Bearing
ZWZ NU10/630ECN2MA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU10/630ECN2MA (630 x 920 x 128) Cylindrical Roller Bearings
NU10/630ECN2MA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU10/630ECN2MA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU10/630ECN2MA ZWZ New codeNU10/630ECN2MA
NU10/630ECN2MA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 630 mm( ID d )
Outside diameter 920 mm( OD D )
Thickness 128 mm( T/B )