fag NU12/630ECMA Bearing
ZWZ NU12/630ECMA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU12/630ECMA (630 x 1150 x 230) Cylindrical Roller Bearings
NU12/630ECMA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU12/630ECMA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU12/630ECMA ZWZ New codeNU12/630ECMA
NU12/630ECMA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 630 mm( ID d )
Outside diameter 1150 mm( OD D )
Thickness 230 mm( T/B )
NU12/630ECMA ZWZ Size (mm)630 Inside diameter x 1150 Outside diameter x 230 Thickness (ID x OD x B)
NU12/630ECMA ZWZ Categories and SeriesZWZ Cylindrical Roller Bearings
NU12/630ECMA ZWZ BrandsZWZ NU12/630ECMA bearing or other brands
NU12/630ECMA ZWZ AvailabilityStock Available
NU12/630ECMA ZWZ Price Please send inquiry to know NU12/630ECMA ZWZ price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
ZWZ NU12/630ECMA Bearing Drawing:
NU12/630ECMA
last passage:NU20/630ECMA Bearing
next passage:NU10/670ECMA Bearing
ZWZ NU12/630ECMA Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing NU12/630ECMA Cylindrical Roller Bearings for many years, NU12/630ECMA old code: bearing, size:(630 mm x 1150 mm x 230 mm), has a large number of stock, a number of NU12/630ECMA Cylindrical Roller Bearings ZWZ suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different NU12/630ECMA quality and different brand needs , Also let a lot of NU12/630ECMA Cylindrical Roller Bearings suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a NU12/630ECMA bearing supplier that is more suitable for you, more NU12/630ECMA ZWZ specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com