fag NU10/670ECMA Bearing
ZWZ NU10/670ECMA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU10/670ECMA (670 x 980 x 136) Cylindrical Roller Bearings
NU10/670ECMA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU10/670ECMA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU10/670ECMA ZWZ New codeNU10/670ECMA
NU10/670ECMA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 670 mm( ID d )
Outside diameter 980 mm( OD D )
Thickness 136 mm( T/B )