fag NU20/670ECMA Bearing
ZWZ NU20/670ECMA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU20/670ECMA (670 x 980 x 180) Cylindrical Roller Bearings
NU20/670ECMA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU20/670ECMA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU20/670ECMA ZWZ New codeNU20/670ECMA
NU20/670ECMA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 670 mm( ID d )
Outside diameter 980 mm( OD D )
Thickness 180 mm( T/B )
NU20/670ECMA ZWZ Size (mm)670 Inside diameter x 980 Outside diameter x 180 Thickness (ID x OD x B)
NU20/670ECMA ZWZ Categories and SeriesZWZ Cylindrical Roller Bearings
NU20/670ECMA ZWZ BrandsZWZ NU20/670ECMA bearing or other brands
NU20/670ECMA ZWZ AvailabilityStock Available
NU20/670ECMA ZWZ Price Please send inquiry to know NU20/670ECMA ZWZ price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
ZWZ NU20/670ECMA Bearing Drawing:
NU20/670ECMA
last passage:NU10/670ECMA Bearing
next passage:NU10/710ECN2MA Bearing
ZWZ NU20/670ECMA Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing NU20/670ECMA Cylindrical Roller Bearings for many years, NU20/670ECMA old code: bearing, size:(670 mm x 980 mm x 180 mm), has a large number of stock, a number of NU20/670ECMA Cylindrical Roller Bearings ZWZ suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different NU20/670ECMA quality and different brand needs , Also let a lot of NU20/670ECMA Cylindrical Roller Bearings suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a NU20/670ECMA bearing supplier that is more suitable for you, more NU20/670ECMA ZWZ specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com