fag NU20/560ECMA Bearing
ZWZ NU20/560ECMA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU20/560ECMA (560 x 820 x 150) Cylindrical Roller Bearings
NU20/560ECMA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU20/560ECMA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU20/560ECMA ZWZ New codeNU20/560ECMA
NU20/560ECMA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 560 mm( ID d )
Outside diameter 820 mm( OD D )
Thickness 150 mm( T/B )
NU20/560ECMA ZWZ Size (mm)560 Inside diameter x 820 Outside diameter x 150 Thickness (ID x OD x B)
NU20/560ECMA ZWZ Categories and SeriesZWZ Cylindrical Roller Bearings
NU20/560ECMA ZWZ BrandsZWZ NU20/560ECMA bearing or other brands
NU20/560ECMA ZWZ AvailabilityStock Available
NU20/560ECMA ZWZ Price Please send inquiry to know NU20/560ECMA ZWZ price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
ZWZ NU20/560ECMA Bearing Drawing:
NU20/560ECMA
last passage:NU10/560MA Bearing
next passage:NU12/560MA Bearing
ZWZ NU20/560ECMA Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing NU20/560ECMA Cylindrical Roller Bearings for many years, NU20/560ECMA old code: bearing, size:(560 mm x 820 mm x 150 mm), has a large number of stock, a number of NU20/560ECMA Cylindrical Roller Bearings ZWZ suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different NU20/560ECMA quality and different brand needs , Also let a lot of NU20/560ECMA Cylindrical Roller Bearings suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a NU20/560ECMA bearing supplier that is more suitable for you, more NU20/560ECMA ZWZ specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com