fag NU10/560MA Bearing
ZWZ NU10/560MA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU10/560MA (560 x 820 x 115) Cylindrical Roller Bearings
NU10/560MA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU10/560MA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU10/560MA ZWZ New codeNU10/560MA
NU10/560MA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 560 mm( ID d )
Outside diameter 820 mm( OD D )
Thickness 115 mm( T/B )