fag NU20/530ECMA Bearing
ZWZ NU20/530ECMA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU20/530ECMA (530 x 780 x 145) Cylindrical Roller Bearings
NU20/530ECMA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU20/530ECMA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU20/530ECMA ZWZ New codeNU20/530ECMA
NU20/530ECMA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 530 mm( ID d )
Outside diameter 780 mm( OD D )
Thickness 145 mm( T/B )
NU20/530ECMA ZWZ Size (mm)530 Inside diameter x 780 Outside diameter x 145 Thickness (ID x OD x B)
NU20/530ECMA ZWZ Categories and SeriesZWZ Cylindrical Roller Bearings
NU20/530ECMA ZWZ BrandsZWZ NU20/530ECMA bearing or other brands
NU20/530ECMA ZWZ AvailabilityStock Available
NU20/530ECMA ZWZ Price Please send inquiry to know NU20/530ECMA ZWZ price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
ZWZ NU20/530ECMA Bearing Drawing:
NU20/530ECMA
last passage:NU10/530MA Bearing
next passage:NU10/560MA Bearing
ZWZ NU20/530ECMA Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing NU20/530ECMA Cylindrical Roller Bearings for many years, NU20/530ECMA old code: bearing, size:(530 mm x 780 mm x 145 mm), has a large number of stock, a number of NU20/530ECMA Cylindrical Roller Bearings ZWZ suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different NU20/530ECMA quality and different brand needs , Also let a lot of NU20/530ECMA Cylindrical Roller Bearings suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a NU20/530ECMA bearing supplier that is more suitable for you, more NU20/530ECMA ZWZ specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com