fag NU10/530MA Bearing
ZWZ NU10/530MA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU10/530MA (530 x 780 x 112) Cylindrical Roller Bearings
NU10/530MA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU10/530MA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU10/530MA ZWZ New codeNU10/530MA
NU10/530MA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 530 mm( ID d )
Outside diameter 780 mm( OD D )
Thickness 112 mm( T/B )