fag NU10/600N2MA Bearing
ZWZ NU10/600N2MA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU10/600N2MA (600 x 870 x 11800) Cylindrical Roller Bearings
NU10/600N2MA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU10/600N2MA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU10/600N2MA ZWZ New codeNU10/600N2MA
NU10/600N2MA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 600 mm( ID d )
Outside diameter 870 mm( OD D )
Thickness 11800 mm( T/B )
NU10/600N2MA ZWZ Size (mm)600 Inside diameter x 870 Outside diameter x 11800 Thickness (ID x OD x B)
NU10/600N2MA ZWZ Categories and SeriesZWZ Cylindrical Roller Bearings
NU10/600N2MA ZWZ BrandsZWZ NU10/600N2MA bearing or other brands
NU10/600N2MA ZWZ AvailabilityStock Available
NU10/600N2MA ZWZ Price Please send inquiry to know NU10/600N2MA ZWZ price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
ZWZ NU10/600N2MA Bearing Drawing:
NU10/600N2MA
last passage:NU12/560MA Bearing
next passage:NU20/600ECMA Bearing
ZWZ NU10/600N2MA Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing NU10/600N2MA Cylindrical Roller Bearings for many years, NU10/600N2MA old code: bearing, size:(600 mm x 870 mm x 11800 mm), has a large number of stock, a number of NU10/600N2MA Cylindrical Roller Bearings ZWZ suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different NU10/600N2MA quality and different brand needs , Also let a lot of NU10/600N2MA Cylindrical Roller Bearings suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a NU10/600N2MA bearing supplier that is more suitable for you, more NU10/600N2MA ZWZ specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com