fag NU20/600ECMA Bearing
ZWZ NU20/600ECMA Cylindrical Roller Bearings Details:
part number:NU20/600ECMA (600 x 870 x 155) Cylindrical Roller Bearings
NU20/600ECMA ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NU20/600ECMA ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
NU20/600ECMA ZWZ New codeNU20/600ECMA
NU20/600ECMA ZWZ Old codeZWZ bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 600 mm( ID d )
Outside diameter 870 mm( OD D )
Thickness 155 mm( T/B )
NU20/600ECMA ZWZ Size (mm)600 Inside diameter x 870 Outside diameter x 155 Thickness (ID x OD x B)
NU20/600ECMA ZWZ Categories and SeriesZWZ Cylindrical Roller Bearings
NU20/600ECMA ZWZ BrandsZWZ NU20/600ECMA bearing or other brands
NU20/600ECMA ZWZ AvailabilityStock Available
NU20/600ECMA ZWZ Price Please send inquiry to know NU20/600ECMA ZWZ price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
ZWZ NU20/600ECMA Bearing Drawing:
NU20/600ECMA
last passage:NU10/600N2MA Bearing
next passage:NU2/600ECMA/HB1 Bearing
ZWZ NU20/600ECMA Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing NU20/600ECMA Cylindrical Roller Bearings for many years, NU20/600ECMA old code: bearing, size:(600 mm x 870 mm x 155 mm), has a large number of stock, a number of NU20/600ECMA Cylindrical Roller Bearings ZWZ suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different NU20/600ECMA quality and different brand needs , Also let a lot of NU20/600ECMA Cylindrical Roller Bearings suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a NU20/600ECMA bearing supplier that is more suitable for you, more NU20/600ECMA ZWZ specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com