nsk 230/500CACK/W33 Bearing
NTN 230/500CACK/W33 Spherical Roller Bearings Details:
part number:230/500CACK/W33 (500 x 720 x 167) Spherical Roller Bearings
230/500CACK/W33 NTN Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
230/500CACK/W33 NTN Inquirysales@vvbearing.com
230/500CACK/W33 NTN New code230/500CACK/W33
230/500CACK/W33 NTN Old codeNTN 3153/500 bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 500 mm( ID d )
Outside diameter 720 mm( OD D )
Thickness 167 mm( T/B )