nsk NAO80X110X30 Bearing
INA NAO80X110X30 Needle Roller Bearing Details:
part number:NAO80X110X30 (80 x 110 x 30) Needle Roller Bearing
NAO80X110X30 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NAO80X110X30 INA Inquirysales@vvbearing.com
NAO80X110X30 INA New codeNAO80X110X30
NAO80X110X30 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 80 mm( ID d )
Outside diameter 110 mm( OD D )
Thickness 30 mm( T/B )