nsk NAO70X100X30 Bearing
INA NAO70X100X30 Needle Roller Bearing Details:
part number:NAO70X100X30 (70 x 100 x 30) Needle Roller Bearing
NAO70X100X30 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NAO70X100X30 INA Inquirysales@vvbearing.com
NAO70X100X30 INA New codeNAO70X100X30
NAO70X100X30 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 70 mm( ID d )
Outside diameter 100 mm( OD D )
Thickness 30 mm( T/B )