fag 23272RHAW33 Bearing
KOYO 23272RHAW33 Spherical Roller Bearings Details:
part number:23272RHAW33 (360 x 650 x 232) Spherical Roller Bearings
23272RHAW33 KOYO Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
23272RHAW33 KOYO Inquirysales@vvbearing.com
23272RHAW33 KOYO New code23272RHAW33
23272RHAW33 KOYO Old codeKOYO 3053272bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 360 mm( ID d )
Outside diameter 650 mm( OD D )
Thickness 232 mm( T/B )