fag 23272RHAKW33+H3272 Bearing
KOYO 23272RHAKW33+H3272 Spherical Roller Bearings Details:
part number:23272RHAKW33+H3272 (340 x 650 x 232) Spherical Roller Bearings
23272RHAKW33+H3272 KOYO Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
23272RHAKW33+H3272 KOYO Inquirysales@vvbearing.com
23272RHAKW33+H3272 KOYO New code23272RHAKW33+H3272
23272RHAKW33+H3272 KOYO Old codeKOYO 3253268Hbearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 340 mm( ID d )
Outside diameter 650 mm( OD D )
Thickness 232 mm( T/B )