fag IR50X60X20 Bearing
INA IR50X60X20 others Details:
part number:IR50X60X20 (50 x 60 x 20) others
IR50X60X20 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
IR50X60X20 INA Inquirysales@vvbearing.com
Order CodeIR50X60X20 others (Inside diameter: 50 x Outside diameter: 60 x Thickness: 20)
IR50X60X20 INA New codeIR50X60X20
IR50X60X20 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 50 mm( ID d )
Outside diameter 60 mm( OD D )
Thickness 20 mm( T/B )
IR50X60X20 INA Size (mm)50 Inside diameter x 60 Outside diameter x 20 Thickness (ID x OD x B)
IR50X60X20 INA Categories and SeriesINA others
IR50X60X20 INA BrandsINA IR50X60X20 bearing or other brands
IR50X60X20 INA AvailabilityStock Available
IR50X60X20 INA Price Please send inquiry to know IR50X60X20 INA price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
INA IR50X60X20 Bearing Drawing:
IR50X60X20
last passage:IR50X58X40 Bearing
next passage:IR50X60X25 Bearing
INA IR50X60X20 Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing IR50X60X20 others for many years, IR50X60X20 old code: bearing, size:(50 mm x 60 mm x 20 mm), has a large number of stock, a number of IR50X60X20 others INA suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different IR50X60X20 quality and different brand needs , Also let a lot of IR50X60X20 others suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a IR50X60X20 bearing supplier that is more suitable for you, more IR50X60X20 INA specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com