fag IR50X58X40 Bearing
INA IR50X58X40 others Details:
part number:IR50X58X40 (50 x 58 x 40) others
IR50X58X40 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
IR50X58X40 INA Inquirysales@vvbearing.com
Order CodeIR50X58X40 others (Inside diameter: 50 x Outside diameter: 58 x Thickness: 40)
IR50X58X40 INA New codeIR50X58X40
IR50X58X40 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 50 mm( ID d )
Outside diameter 58 mm( OD D )
Thickness 40 mm( T/B )
IR50X58X40 INA Size (mm)50 Inside diameter x 58 Outside diameter x 40 Thickness (ID x OD x B)
IR50X58X40 INA Categories and SeriesINA others
IR50X58X40 INA BrandsINA IR50X58X40 bearing or other brands
IR50X58X40 INA AvailabilityStock Available
IR50X58X40 INA Price Please send inquiry to know IR50X58X40 INA price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
INA IR50X58X40 Bearing Drawing:
IR50X58X40
last passage:IR50X58X23 Bearing
next passage:IR50X60X20 Bearing
INA IR50X58X40 Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing IR50X58X40 others for many years, IR50X58X40 old code: bearing, size:(50 mm x 58 mm x 40 mm), has a large number of stock, a number of IR50X58X40 others INA suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different IR50X58X40 quality and different brand needs , Also let a lot of IR50X58X40 others suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a IR50X58X40 bearing supplier that is more suitable for you, more IR50X58X40 INA specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com