nsk 24048CCK30/W33 Bearing
ZWZ 24048CCK30/W33 Spherical Roller Bearings Details:
part number:24048CCK30/W33 (240 x 360 x 118) Spherical Roller Bearings
24048CCK30/W33 ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
24048CCK30/W33 ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
24048CCK30/W33 ZWZ New code24048CCK30/W33
24048CCK30/W33 ZWZ Old codeZWZ 4453148bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 240 mm( ID d )
Outside diameter 360 mm( OD D )
Thickness 118 mm( T/B )