nsk 231/500CA/W33 Bearing
ZWZ 231/500CA/W33 Spherical Roller Bearings Details:
part number:231/500CA/W33 (500 x 830 x 264) Spherical Roller Bearings
231/500CA/W33 ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
231/500CA/W33 ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
231/500CA/W33 ZWZ New code231/500CA/W33
231/500CA/W33 ZWZ Old codeZWZ 30537/500bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 500 mm( ID d )
Outside diameter 830 mm( OD D )
Thickness 264 mm( T/B )