nsk 230/500CC/W33 Bearing
ZWZ 230/500CC/W33 Spherical Roller Bearings Details:
part number:230/500CC/W33 (500 x 720 x 167) Spherical Roller Bearings
230/500CC/W33 ZWZ Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
230/500CC/W33 ZWZ Inquirysales@vvbearing.com
230/500CC/W33 ZWZ New code230/500CC/W33
230/500CC/W33 ZWZ Old codeZWZ 3053/500bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 500 mm( ID d )
Outside diameter 720 mm( OD D )
Thickness 167 mm( T/B )