nsk 24140CCK30/W33 Bearing
NSK 24140CCK30/W33 Spherical Roller Bearings Details:
part number:24140CCK30/W33 (200 x 340 x 140) Spherical Roller Bearings
24140CCK30/W33 NSK Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
24140CCK30/W33 NSK Inquirysales@vvbearing.com
24140CCK30/W33 NSK New code24140CCK30/W33
24140CCK30/W33 NSK Old codeNSK 4453740 bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 200 mm( ID d )
Outside diameter 340 mm( OD D )
Thickness 140 mm( T/B )