nsk RPNA20/35 Bearing
INA RPNA20/35 Needle Roller Bearing Details:
part number:RPNA20/35 (20 x 35 x 16) Needle Roller Bearing
RPNA20/35 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
RPNA20/35 INA Inquirysales@vvbearing.com
RPNA20/35 INA New codeRPNA20/35
RPNA20/35 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 20 mm( ID d )
Outside diameter 35 mm( OD D )
Thickness 16 mm( T/B )