nsk RPNA15/28 Bearing
INA RPNA15/28 Needle Roller Bearing Details:
part number:RPNA15/28 (15 x 28 x 12) Needle Roller Bearing
RPNA15/28 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
RPNA15/28 INA Inquirysales@vvbearing.com
RPNA15/28 INA New codeRPNA15/28
RPNA15/28 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 15 mm( ID d )
Outside diameter 28 mm( OD D )
Thickness 12 mm( T/B )
RPNA15/28 INA Size (mm)15 Inside diameter x 28 Outside diameter x 12 Thickness (ID x OD x B)
RPNA15/28 INA Categories and SeriesINA Needle Roller Bearing
RPNA15/28 INA BrandsINA RPNA15/28 bearing or other brands
RPNA15/28 INA AvailabilityStock Available
RPNA15/28 INA Price Please send inquiry to know RPNA15/28 INA price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
INA RPNA15/28 Bearing Drawing:
RPNA15/28
last passage:NAO90X120X30 Bearing
next passage:RPNA18/32 Bearing
INA RPNA15/28 Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing RPNA15/28 Needle Roller Bearing for many years, RPNA15/28 old code: bearing, size:(15 mm x 28 mm x 12 mm), has a large number of stock, a number of RPNA15/28 Needle Roller Bearing INA suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different RPNA15/28 quality and different brand needs , Also let a lot of RPNA15/28 Needle Roller Bearing suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a RPNA15/28 bearing supplier that is more suitable for you, more RPNA15/28 INA specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com