nsk NAO35X55X20 Bearing
INA NAO35X55X20 Needle Roller Bearing Details:
part number:NAO35X55X20 (35 x 55 x 20) Needle Roller Bearing
NAO35X55X20 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
NAO35X55X20 INA Inquirysales@vvbearing.com
NAO35X55X20 INA New codeNAO35X55X20
NAO35X55X20 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 35 mm( ID d )
Outside diameter 55 mm( OD D )
Thickness 20 mm( T/B )