ina 24048BK30MB+AH24048 Bearing
FAG 24048BK30MB+AH24048 Spherical Roller Bearings Details:
part number:24048BK30MB+AH24048 (240 x 360 x 118) Spherical Roller Bearings
24048BK30MB+AH24048 FAG Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
24048BK30MB+AH24048 FAG Inquirysales@vvbearing.com
24048BK30MB+AH24048 FAG New code24048BK30MB+AH24048
24048BK30MB+AH24048 FAG Old codeFAG bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 240 mm( ID d )
Outside diameter 360 mm( OD D )
Thickness 118 mm( T/B )