ina 23272BK.MB+AH3272G Bearing
FAG 23272BK.MB+AH3272G Spherical Roller Bearings Details:
part number:23272BK.MB+AH3272G (360 x 650 x 232) Spherical Roller Bearings
23272BK.MB+AH3272G FAG Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
23272BK.MB+AH3272G FAG Inquirysales@vvbearing.com
23272BK.MB+AH3272G FAG New code23272BK.MB+AH3272G
23272BK.MB+AH3272G FAG Old codeFAG bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 360 mm( ID d )
Outside diameter 650 mm( OD D )
Thickness 232 mm( T/B )