ina 23160BK.MB+AH3160G Bearing
FAG 23160BK.MB+AH3160G Spherical Roller Bearings Details:
part number:23160BK.MB+AH3160G (300 x 500 x 160) Spherical Roller Bearings
23160BK.MB+AH3160G FAG Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
23160BK.MB+AH3160G FAG Inquirysales@vvbearing.com
23160BK.MB+AH3160G FAG New code23160BK.MB+AH3160G
23160BK.MB+AH3160G FAG Old codeFAG bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 300 mm( ID d )
Outside diameter 500 mm( OD D )
Thickness 160 mm( T/B )