fag 23160CACK/33+H3160 Bearing
NSK 23160CACK/33+H3160 Spherical Roller Bearings Details:
part number:23160CACK/33+H3160 (280 x 500 x 160) Spherical Roller Bearings
23160CACK/33+H3160 NSK Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
23160CACK/33+H3160 NSK Inquirysales@vvbearing.com
23160CACK/33+H3160 NSK New code23160CACK/33+H3160
23160CACK/33+H3160 NSK Old codeNSK 3253756H bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 280 mm( ID d )
Outside diameter 500 mm( OD D )
Thickness 160 mm( T/B )