fag LR30X35X20.5 Bearing
INA LR30X35X20.5 others Details:
part number:LR30X35X20.5 (30 x 35 x 20.5) others
LR30X35X20.5 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
LR30X35X20.5 INA Inquirysales@vvbearing.com
Order CodeLR30X35X20.5 others (Inside diameter: 30 x Outside diameter: 35 x Thickness: 20.5)
LR30X35X20.5 INA New codeLR30X35X20.5
LR30X35X20.5 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 30 mm( ID d )
Outside diameter 35 mm( OD D )
Thickness 20.5 mm( T/B )