fag IR55X60X25 Bearing
INA IR55X60X25 others Details:
part number:IR55X60X25 (55 x 60 x 25) others
IR55X60X25 INA Payment Terms:L/C,T/T,paypal...
IR55X60X25 INA Inquirysales@vvbearing.com
Order CodeIR55X60X25 others (Inside diameter: 55 x Outside diameter: 60 x Thickness: 25)
IR55X60X25 INA New codeIR55X60X25
IR55X60X25 INA Old codeINA bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter 55 mm( ID d )
Outside diameter 60 mm( OD D )
Thickness 25 mm( T/B )
IR55X60X25 INA Size (mm)55 Inside diameter x 60 Outside diameter x 25 Thickness (ID x OD x B)
IR55X60X25 INA Categories and SeriesINA others
IR55X60X25 INA BrandsINA IR55X60X25 bearing or other brands
IR55X60X25 INA AvailabilityStock Available
IR55X60X25 INA Price Please send inquiry to know IR55X60X25 INA price, stock and delivery time
E-mail sales@VVbearing.com
INA IR55X60X25 Bearing Drawing:
IR55X60X25
last passage:IR50X60X28 Bearing
next passage:IR55X60X35 Bearing
INA IR55X60X25 Bearing
Zhejiang VVBearing Trade Co, Ltd specializes in providing IR55X60X25 others for many years, IR55X60X25 old code: bearing, size:(55 mm x 60 mm x 25 mm), has a large number of stock, a number of IR55X60X25 others INA suppliers and brand agency cooperation, such as (NSK, SKF, FAG, INA, timken, koyo etc.), to meet your different IR55X60X25 quality and different brand needs , Also let a lot of IR55X60X25 others suppliers offer you at the same time, let you have a plurality of comparison and reference, can let you find a IR55X60X25 bearing supplier that is more suitable for you, more IR55X60X25 INA specific picture on a reasonable and satisfied price. Or detailed parameters can be sent to e-mail inquiry, and if you have any questions about this model, you can also send us questions, we will not be able to answer you, please inquire for details, please contact: sales@VVBearing.com